GluCandy

 
8,40

skladom

Kúpiť
+

Výživový doplnok pre deti s obsahom optimálnej kombinácie beta glucanu, šípkového extraktu a vitamínu C. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Kód produktu:

BG013

Kategória:

Pre deti

Obsah:

60 tabliet

Výrobca:

Natures

Účinné zložky výživového doplnku prispievajú nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, rýchlejšej liečbe bez komplikácií, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu. Tablety GluCandy sú odporúčané pre deti počas rizikových období s vyššou chorobnosťou, pri nástupe do kolektívu, pri cestovaní a pravidelnom športovaní. 

Zloženie30 mg Beta glucanu (mikronizovaný, čistota 93 %) 40 mg Vitamín C (50 % odporúčanej dennej dávky) 10 mg extrakt z plodov Ruže šípovej (Rosa canina, obsah prírodného vitamínu C 5 mg) Sacharóza Mikrokryštalická celulóza Prírodná aróma jahoda Farbivo prírodný karmín Trikremičitan horečnatý Stearan horečnatý (rastlinný pôvod)
Dávkovanie1 – 2 tablety denne
Vhodné predeti od troch rokov, celiatikov
UpozorneniaPrípravok je vhodný pre deti od troch rokov Prípravok sa nepoužíva ako náhrada rozmanitej stravy V prípade tehotných a dojčiacich žien je potrebné užívanie výrobku konzultovať s lekárom Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi. Odporúčané dávkovanie neprekračujte. Prípravok nepredstavuje zdravotné riziko ani pri prekročení odporučenej dennej dávky. Prípravok je vyrábaný pod farmaceutickým dozorom.
SkladovanieSkladovať mimo dosahu detí, pri teplote 15 – 25 C
Hmotnosť0.071 kg