Detský sirup s vitamínom C

 
5,50

skladom

Kúpiť
+

Výžový doplnok pre deti, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Obsahuje ideálnu kombináciu vysokočistého beta glucanu a vitamínu C. Vhodný pre deti od troch rokov.

Kód produktu:

BG011

Kategória:

Pre deti

Obsah:

100 ml

Výrobca:

Natures

Beta Glucan Detský sirup s vitamínom C prispieva nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, rýchlejšej liečbe bez komplikácií, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu. 

Zloženie5 ml sirupu obsahuje 30 mg beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), mikronizovaný a 30 mg kys.L-askorbovej (37,5% ODD vitamínu C). Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda, prírodné a prírodne identické farbivá, prírodné a prírodne identické arómy, sorban draselný. Vitamín C má okrem podpory účinkov beta glucanu nasledujúce účinky: prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému prispieva k ohrane buniek pred oxidačným stresom prispieva k správnej funkcii psychiky prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému pri dávke aspoň 200mg nad odporúčanú dennú dávku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej a mnoho ďalších
Dávkovaniedeti do 15 kg 1 čajovú lyžičku, deti nad 15 kg 1 polievkovú lyžičku 1 krát denne užiť priamo alebo v teplom nápoji. Odporúčaná doba podávania je 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení možno prechodne (niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Pred použitím potriasť. Usadenina nie je na závadu kvality.
Vhodné predeti od 3 rokov, celiatikov
UpozorneniaPrípravok je vhodný pre deti od troch rokov. Prípravok sa nepoužíva ako náhrada pestrej stravy. V prípade tehotných a dojčiacich žien je potrebné užívanie výrobku konzultovať s lekárom. Prípravok nesmú užívať pacienti s transplantovanými orgánmi. Odporučené denné dávkovanie neprekračujte. Prípravok nepredstavuje zdravotné riziko ani pri prekročení odporučenej dennej dávky.
SkladovanieSkladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15-25°C mimo priameho slnečného žiarenia.
Obsah100 ml