Detský sirup Forte multivitamínový

 
5,70

skladom

Kúpiť
+

Výžový doplnok pre deti, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Obsahuje ideálnu kombináciu vysokočistého beta glucanu a multivitamínového komplexu. Vhodný pre deti od troch rokov.

Kód produktu:

BG012

Kategória:

Pre deti

Obsah:

100 ml

Výrobca:

Natures

Detský sirup multivitamínový s obsahom betaglukánu. Prispieva nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, rýchlejšej liečbe bez komplikácií, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu. 

ZloženieJedna čajová lyžička (5 ml) sirupu obsahuje 60 mg mikronizovaného beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a zmes vitamínov: kyselina L-askorbová - vitamín C (37,5 % ODD) 30 mg niacín 1,35 mg, kyselina pantoténová 0,45 mg vitamín B6 0,15 mg vitamín B1 0,10 mg kyselina listová 10,00 μg biotín 1,25 μg vitamín B12 0,10 μg Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda, sorban draselný.
DávkovanieDeti do 15 kg 1 čajová lyžička, deti nad 15 kg 1 polievkovú lyžičku 1 krát denne užiť priamo alebo v teplom nápoji. Odporúčaná doba podávania je 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení možno prechodne (niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Pred použitím potriasť. Usadenina nie je na závadu kvality.
Vhodné predeti od 3 rokov, celiatikov
UpozorneniaPrípravok je vhodný pre deti od troch rokov. Prípravok sa nepoužíva ako náhrada pestrej stravy. V prípade tehotných a dojčiacich žien je potrebné užívanie výrobku konzultovať s lekárom. Prípravok nesmú užívať pacienti s transplantovanými orgánmi. Odporučené denné dávkovanie neprekračujte. Prípravok nepredstavuje zdravotné riziko ani pri prekročení odporučenej dennej dávky.
SkladovanieSkladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15 - 25°C, mimo priameho slnečného žiarenia.
Obsah100 ml