Beta glucan detský sirup1+ s príchuťou lesnej jahody

 
6,10

skladom

Kúpiť
+

Výživový doplnok určený pre deti od jedného roka. Obsahuje vysokočistý beta glucan a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Bez obsahu konzervantov.

Kód produktu:

BG010

Kategória:

Pre deti

Obsah:

100 ml

Výrobca:

Natures

Beta Glucan Detský sirup 1+ obsahuje vysokočistý (93%) mikronizovaný betaglukán z Hlivy ustricovitej a vitamín C. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu. Beta Glucan Detský sirup 1+ neobsahuje žiadne konzervanty, a preto je vhodný pre deti už od jedného roka. Obsahuje výlučne prírodné farbivá, arómy a sladidlá. 

Zloženie5 ml sirupu obsahuje 30 mg vysokočistého mikronizovaného beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), 15 mg vitamínu C (18,75 % odporúčanej dennej dávky). Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda,kyselina citrónová, prírodné farbiace extrakty (červená repa, mrkva, ibištek), prírodná aróma lesnej jahody.
DávkovanieDeti od jedného roka jednu čajovú lyžičku (5 ml) jeden krát denne užiť priamo alebo v nápoji. Deti od troch rokov jednu polievkovú lyžicu (15 ml) jeden krát denne užiť priamo alebo v nápoji. Odporúčaná doba podávania 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení je možné prechodne (na niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok. Pred použitím potriasť. Usadenina je prirodzenou vlastnosťou sirupu a nie je na závadu kvality.
Vhodné predeti od 1 roka
UpozorneniaPrípravok je vhodný pre deti od jedného roka. Prípravok sa nepoužíva ako náhrada pestrej stravy. V prípade tehotných a dojčiacich žien je potrebné užívanie výrobku konzultovať s lekárom. Prípravok nesmú používať pacienti s transplantovanými orgánmi. Odporúčané denné dávkovanie neprekračujte. Prípravok nepredstavuje zdravotné riziko ani pri prekročení odporúčanej dennej dávky. Prípravok je vyrábaný pod farmaceutickým dozorom.
SkladovanieSkladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. Pri otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 20 dní.
Obsah100 ml / 222g